Pisanie prac

Kompleksowe usługi pisania prac z wielu dziedzin.

Czym się zajmujemy

k

Prowadzenie bloga

Usługi prowadzenia bloga internetowego to kompleksowe wsparcie dla osób i firm, które chcą publikować regularnie treści na swojej stronie internetowej. Zazwyczaj taka usługa obejmuje tworzenie treści, ich publikację, promocję w mediach społecznościowych, optymalizację pod kątem wyszukiwarek oraz monitorowanie wyników.

Pisanie prac zaliczeniowych

Pisanie prac zaliczeniowych to usługa adresowana do studentów, którzy mają trudności w napisaniu swoich prac lub chcą skorzystać z pomocy profesjonalistów w celu poprawy ich jakości.

Pisanie prac licencjackich

Oferujemy kompleksowe usługi pisania prac licencjackich od A do Z. Analizujemy Twoje potrzeby i wyceniamy zlecenie, uwzględniając zakres i specyfikę tematu. Skorzystaj z naszej pomocy i przekonaj się, jak skutecznie możemy Ci pomóc w napisaniu pracy licencjackiej. Kontaktuj się z nami, a nasz zespół specjalistów pomoże Ci na każdym etapie tworzenia pracy.

Pisanie prac magisterskich

Nasi specjaliści z różnych dziedzin posiadają wiedzę i doświadczenie potrzebne do napisania pracy magisterskiej na wysokim poziomie. Nasza firma gwarantuje Ci profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz terminową realizację pracy.

Tworzenie ankiet

Nasze ankiety są starannie przygotowane, odpowiadające tematowi pracy i uwzględniające potrzeby klienta. Zapewniamy profesjonalne podejście i terminową realizację zlecenia. Skorzystaj z naszych usług i zyskaj pewność, że Twoja praca dyplomowa będzie oparta na solidnych badaniach.

Rozdział badawczy

Oferujemy usługi przeprowadzania badań do prac dyplomowych. Nasz zespół specjalistów przygotuje i przeprowadzi badania zgodnie z wytycznymi klienta oraz wymaganiami jego pracy dyplomowej. Dzięki nam, Twoja praca dyplomowa będzie oparta na rzetelnych wynikach, które zwiększą jej wartość naukową.

Formatowanie prac

Formatowanie prac

Za każdym razem przed rozpoczęciem wykonania zlecenia, prosimy Klientów o przekazanie wymogów konkretnej uczelni. Zmieniają się one bardzo dynamicznie i potrafią odbiegać od klasycznych standardów, pomimo tego, że uczelnia na nie się powołuje.

Opinie klientów

Opinie klientów

W naszej branży ciężko o prawdziwe opinie z uwagi na to, że dbamy o prywatność danych Klientów. W prywatnych kanałach jesteśmy w stanie przekazać np. print screeny opinii z czatów z naszymi Klientami, jednakże nie są one dostępne w publicznych miejscach.

Struktura pracy

Struktura pracy

Większość prac dyplomowych opiera się na standardach struktur artykułów naukowych. Praca licencjacka może być napisana w całości w oparciu o teorię. Praca magisterska może wymagać ujęcia rozdziału badawczego w planie. Dlatego, ważne jest dobranie odpowiednich metod, techni, narzędzi badawczych tak, aby nasze badania prowadziły do odpowiedniego wniosku. W zależności od tego, jakie badania przeprowadzamy możliwe, że będzie potrzeba sformułowania hipotez lub problemów badawczych.

Strategia rozliczania

Strategia rozliczania

Za wszelkie prace rozliczamy się etapami, z zasady nie pobierając przy tym zaliczek. Optymalny sposób, to rozliczanie co 5-10 stron lub maks. rozdziałami. Co w ten sposób zyskują obie strony? My, jak profesjonaliści rozliczając się etapami, ponosimy mniejsze ryzyko związane z rezygnacją Klienta. Działa to tak samo w stronę Klienta, do którego wysyłany jest mail z próbką – 1-2 strony maks. danego etapu – gdzie po jej akceptacji i opłacie, wysyłana jest dana część pracy.

Kontakt z Klientem

Kontakt z klientem

Naszym celem jest utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem, który jest pośrednikiem pomiędzy nami a promotorem. Początkowo zdarza się, że specjalnie wysyłamy pracę z paroma błędami, aby zmniejszyć podejrzenia promotora o korzystanie z usług jakiejś firmy. Konsekwentnie wraz z następnymi etapami przychodzą poprawki, które uwiarygadniają studenta w oczach promotora w ramach procesu dyplomowania.

Kompleksowa realizacja

Od pomysłu do realizacji

Naszym celem jest kompleksowe wsparcie Klienta w procesie dyplomowania od A do Z. Każdy przypadek z uwagi np. na promotora wymagać będzie odrębnych umiejętości. Podczas, gdy jeden promotor będzie sprawdzał przypis po przypisie, inny zasugeruje sztuczne zwiększenie ilości literatury w pracy. Praca dyplomowa ma charakter odtwórczy i większość promotorów zdaje sobie z tego sprawę. Część promotorów jest bardzo restrykcyjna, co może wymagać większej ilości pracy w celu podejścia do obrony pracy dyplomowej.

Pytania ogólne

Jakie jest nasze doświadczenie?

L
K

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 6 lat, co świadczy o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie. Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z nami, nie wahaj się – napisz do nas, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące naszych kompetencji.

Nasz zespół składa się z doświadczonych redaktorów, specjalizujących się w pomocy przy pisaniu opracowań naukowych. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym wsparcie przy wyborze tematu, zbieraniu bibliografii, poprawkach redakcyjnych, interpunkcyjnych, i składniowych, a także redakcji przypisów. Ponadto, tworzymy spersonalizowane wzory opracowań, które pomagają w przygotowaniu własnych, autorskich prac naukowych.

Czy, jest ryzyko plagiatu?

L
K

W naszej firmie kategorycznie nie tolerujemy plagiatu. Każdą formę wsparcia i przykładowe wzory przygotowujemy od podstaw, z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów. Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić najwyższą jakość usług, zgodną z zasadami etyki i uczciwości naukowej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oferujemy także raport z programu antyplagiatowego plagiat.pl. Stanowi to dodatkową gwarancję, że dostarczane przez nas materiały są całkowicie oryginalne.

Jaki jest koszt raportu antyplagiatowego?

L
K

Z przyjemnością informujemy, że oferujemy możliwość wykonania raportu z użyciem serwisu plagiat.pl. Koszt tego raportu wynosi 3 złote za stronę. Możecie Państwo zlecić go bezpośrednio u nas, lub także samodzielnie, według własnych preferencji.

Realizacja

Jak wygląda współpraca?

L
K

Chcielibyśmy podkreślić, że nasza firma obsługuje wyłącznie tradycyjne przelewy online oraz szybkie przelewy w przypadku wystawienia faktury. Dla pełnej przejrzystości i zgodności z procedurami rozliczeniowymi, każda płatność jest dokładnie udokumentowana. Rozliczenia odbywają się co 5-10 stron lub rozdziałami, co oznacza, że klienci płacą za usługi na zasadzie etapowej. Dzięki temu proces płatności jest przejrzysty i dostosowany do postępów w pracy nad projektem.

Dodatkowo, jako element naszej przejrzystej procedury rozliczeniowej, przed każdym etapowym rozliczeniem wysyłamy klientom 2 strony próbki w treści maila. To umożliwia naszym klientom wgląd w jakość i postęp pracy przed dokonaniem płatności, co zwiększa ich pewność co do świadczonych usług.

W jaki sposób przesyłane jest zlecenie?

L
K

Przygotowane opracowanie zostanie dostarczone w formie elektronicznej jako dokument w formacie Word (.docx lub .doc) lub w formacie PDF, zgodnie z preferencjami Klienta.

Czy ustalona pierwotnie kwota za zlecenie może ulec zmianie?

L
K

Jedyną sytuacją, w której można rozważyć zmianę ustalonej ceny, jest na przykład chęć Klienta do zwiększenia zakresu pierwotnie uzgodnionej pomocy.

Jak wygląda kontakt?

L
K

Dzięki naszemu efektywnemu systemowi komunikacji będziesz miał bezpośredni kontakt z redaktorem opracowującym Twoje zlecenie. Oznacza to, że będziesz mógł łatwo skontaktować się z nami za pomocą e-maila, telefonu, Messengera lub WhatsAppa. Zapewni to Ci bezproblemową i sprawną realizację oraz pełną kontrolę nad przygotowywanym materiałem.

Skontaktuj się z nami